Нагородження переможців Чемпіонату України з бейсболу серед учнів

543

23 вересня 2021 року відбулись фінальні змагання чемпіонату України серед учнів з бейсболу, який було проведено вперше. Впродовж трьох днів, з 21 по 23 вересня, тривали бейсбольні баталії за звання кращих і вже сьогодні відбулось урочисте нагородження найкращих. Всього у змаганнях взяли учать шість учнівських команд України.

До фіналу вийшли команди Рівненської і Київської областей, що боролися за бронзові нагороди, та команди міста Києва та Кіровоградської області, які вирішували між собою долю чемпіонства. Врешті-решт І місце виборола команда Кіровоградської області, ІІ місце – команда міста Києва, а ІІІ – команда Рівненської області.

Переможці та призери чемпіонату буди нагороджені кубками, медалями та дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, які урочисто вручили заступник Голови КФВС МОН Володимир Артамонов та начальник Київського міського відділення КФВС МОН Сергій Бобровник. Вони побажали юним бейсболістам бути у відмінній формі, безмежної любові до спорту та до свого життя, рухатись тільки вперед, впевнено йти до успіху та віри у себе.

Хочемо відзначити збірну команду Києва, яка в повному складі складається з вихованців школи І-ІІІ ступенів №275 імені Кравчука Володимира Деснянського району міста Києва під керівництвом Антощак Оксани Вікторівни.

Щирі слова вдячності організаторам змагань, зокрема головному судді – Малиновському Андрію Вікторовичу за неупереджене суддівство, директорам шкіл та тренерам спортсменів – за спритну та спортивну молодь, а також всім, хто долучається до розвитку цього нового для нас виду спорту.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів