Найкращі гравці Legion Шкільної Ліги з Fortnite

909

В останні дні червня відбувся фінальний етап Legion Шкільної Ліги з Fortnite. Відбіркові етапи  у цій дисципліні розпочалися ще на початку лютого і бажаючих спробувати свої сили у цій дисципліні було дійсно багато. Тай позмагатися було за що, адже призовий фонд турніру склав 70 тис гривень, з яких переможцю дісталося 14 тис.

До фінального етапу потрапили 20 найкращих гравців, яким належало виконати 8 вилазок, на яких їм нараховувалися бали. За підсумками 8 ігор, найбільшу кількість балів набрав Денис Netroxgraal Свистунов, який лише під час шостої висадки трохи оступився і набрав лише очок. Решту ж він провів на високому рівні, що й забезпечило йому перемогу і 14 тис гривень.

Зазначимо, що Перший сезон Legion Шкільної Ліги відбувався за підтримки Української Професійної Кіберспортивної Асоціації, Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Української федерації учнівського спорту та всеукраїнського конкурсу Italent. Партнерами Ліги виступили LEGION by Lenovo та кіберспортивна академія The Champion Academy.

Результати переможців першого сезону Legion шкільної ліги до вашої уваги!

Коментарі

коментарів