Нарада фахівців з фізичної культури і спорту відбулась у столиці

1209

12 вересня у спеціалізованій школі №130 імені Данте Аліг`єрі Голосіївського району міста Києва відбулася спільна нарада методистів з фізичної культури районних науково-методичних центрів Департаменту освіти і науки КМДА, представників федерацій з видів спорту та фахівців Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

В робочому та ефективному режимі були обговорені важливі і негайні питання щодо організації змагань з видів спорту у 2018/2019 навчальному році. Представники федерацій презентували своє бачення проведення змагань та вислухали побажання методистів РНМЦ. Було узгоджено попередній  календарній план районних і міських змагань з видів спорту та обговорені методичні питання.

Наприкінці наради представники КМВ КФВС МОН України урочисто вручили почесну грамоту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України за вагомий особистий внесок у справу розвитку фізичного виховання і спорту серед учнівської молоді, популяризацію здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту України головному спеціалісту Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської державної адміністрації Сергію Мельнику.

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів