Нарада методистів з фізичного виховання РНМЦ відбулась у Києві

1123

18 вересня 2019 року на базі середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 42 м.Києва відбулась нарада методистів з фізичного виховання районних науково-методичних центрів управлінь освіти столиці.

На нараді були присутні запрошені гості: президент та організатор Київської шкільної баскетбольної ліги Дмитро Базелевський, виконавчий директор Федерації футболу Києва Дмитро Сологуб та заступник голови Федерації Віктор Парадніков.

Присутність на нараді представників федерацій дала змогу методистам обговорити проблеми, які виникають при проведенні тих чи інших змагань, а також внести свої пропозиції щодо проведення майбутніх змагань, які були взяті до уваги та найближчим часом будуть втілені у життя.

Також на нараді обговорили проведення Дня шкільного спорту – фізкультурно-оздоровчого заходу серед школярів Challenge Fest, що має відбутися 24 вересня. Чітко спланували урочисте відкриття свята, обговорили локації та техніку безпеки, флешмоб та показові виступи регбійних команд та естафет Cool Games. Пройшлись по всім ключовим питанням майбутнього шкільного свята.

Найприємнішою частиною наради стала відзнака методистів з питань фізичного виховання та голів методоб’єднань вчителів фізичної культури районів, яким були вручені Подяки від Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України за їх плідну та сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту серед учнівської молоді столиці.

Висловлюємо вдячність адміністрації середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 42 м.Києва за надану можливість проведення наради на їх території. Окремі слова подяки за екскурсію та історію школи, яка вважається однією з найбільших і сучасних не тільки в столиці, а й в Україні, має три спортивних зали, басейн і, навіть, хореографічну залу. Це дійсно взірець навчального закладу з точки зору піклування і створення належних умов саме для учнів!

Київське міське відділення Комітету з з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів