Нарада завідувачів кафедр фізичного виховання ЗВО відбулась у столиці

908

12 вересня 2019 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулася нарада завідувачів кафедр фізичного виховання закладів вищої освіти міста Києва.

Нараду провів начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Сергій Бобровник, який привітав усіх присутніх з початком нового навчального року та професійним святом – Днем фізичної культури і спорту України, побажав наснаги, натхнення в роботі, нових спортивних досягнень та перемог.

Головною темою наради стало обговорення організаційних питань проведення Міжнародного дня студентського спорту, що відзначають в Україні 20 вересня. Було сплановано формат проведення свята, участь команд закладів вищої освіти (ЗВО) міста Києва, виступи студентських колективів, та проведення традиційного флешмобу серед учасників свята.

Підвели також підсумки XIV літньої Універсіади України – ознайомили завідувачів кафедр з загальним рейтингом 15 вишів м.Києва за результатами їх виступів з видів спорту на Універсіаді України, відзвітували щодо загальнокомандних місць м.Києва на Універсіаді України, в яких столиця проявила себе найкраще.

Також активно спілкувалися з приводу деяких регламентних змін щодо майбутніх змагань для удосконалення підрахунку очок.

Загалом, нарада пройшла в досить конструктивному руслі, досягнуто згоди в безлічі поставлених питань, та головне, спрямовано вектор на ті проблеми, які потребують негайного вирішення.

Висловлюємо вдячність ректору КНТЕУ Мазаракі Анатолію Антоновичу та завідуючому кафедрою фізичної культури Гамову Вячеславу Георгійовичу за можливість проведення наради на високому організаційному рівні. Окремі слова подяки за смачну каву та тістечка.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та  спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів