Насичений на спортивні події листопад для учнівської молоді Волині

501

В м. Конотоп Сумської області з 19 по 20 листопада 2021 року відбувся I тур чемпіонату України з гандболу серед юнаків 2007-2008 рр.н. В склад команди збірної Волинської області ввійшли 7 вихованців Маневицької ДЮСШ. Після зіграних двох ігор з ДЮСШ М. Маміашвілі (м. Конотоп) команда Волинської області отримала дві перемоги з рахунками 23:32 і 34:17 відповідно. (Тренер – Гладь В.В.).

З 15 по 18 листопада м. Дніпро приймав перший з’їздний тур чемпіонату України з футзалу у віковій категорії U-15 (Вища ліга). Маневиччину представляли наші вихованці – команда “ДЮСШ-RESPECT”.

До Вашої уваги результати I з’їздного туру:

– “ДЮСШ-RESPECT” (смт Маневичі) – ФСК “Ілічівець” (м. Чорноморськ) – 3:0;

– “ДЮСШ-RESPECT” (смт Маневичі) – “Олімпія-Дніпро” (м. Дніпро) – 2:3;

– “ДЮФК ТЕМП-ЗАЕС”(м. Енергодар Запорізької обл.) – “ДЮСШ-RESPECT”(Маневичі – 2:1;

– “ДЮСШ-RESPECT”(смт Маневичі) – КДЮСШ “Барса”(м. Шостка Сумської обл.) – 6:2.

Отже, після чотирьох ігор вихованці Маневицької ДЮСШ мають в своєму активі 6 залікових балів і посідають 6 місце в турнірній таблиці. (Тренер – Шевчук А.С.)

21 листопада 2021 року в залі Маневицької ДЮСШ відбулися товариські матчеві зустрічі з футзалу між командами з м. Вараш та нашими вихованцями. Змагання проходили серед дітей 2010-2012 рр.н. Протягом ігрового дня юні футзалісти відіграли 7 ігор: 4 з яких виграли, а в трьох отримали поразку. (Тренери – Котловець В.В., Шпак Н.А.).

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів