Найкраща шахова команда серед студентів визначилася у Києві

970
 В Національному університеті біоресурсів і природокористування України розпочалися змагання чемпіонату міста Києва з шахів серед студентських команд закладів вищої освіти в програмі IV Спартакіади серед ЗВО м. Києва 2018-2019 навчального року.
Першого дня тривали командні змагання між 16 командами з 13 вишів м. Києва, завтра ж відбудуться особисті змагання – бліц, де визначаться переможці особистої першості серед жінок і чоловіків.
Проведення змагань стало можливим завдяки сумісно об’єднаним зусиллям 3 організацій: Київської шахової федерації в особі її віце-президента Івана Захарчука, Київського міського відділення КФВС МОН України та Національного університету біоресурсів і природокористування України.
Відкрив змагання проректор з навчальної і виховної роботи НУБіП України професор Сергій Миколайович Кваша, розповівши про давні спортивні традиції університету і нещодавно встановлений студентами і співробітниками університету рекорд України з одночасної гри в шахи більше 700 осіб одночасно, він побажав учасникам заходу проявити свої найкращі здібності!
За результатами 7 турів змагань і чемпіонство і звання срібного призера змагань вибороли команди КПІ імені І. Сікорського, бронзовими призерами змагань стала команда НУБіП України.
Вітаємо команди призерки і щиро дякуємо адміністрації і колективу ННЦ НУБіП України за створення комфортних і затишних умов для учасників і гостей чемпіонату з шахів!
Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів