Незламний як канат командний дух

104

10 лютого 2024 року в приміщенні легкоатлетичного манежу Олімпійського фахового коледжу імені Івана Піддубного НУФВСУ відбувся Чемпіонат України серед студентів закладів вищої освіти з перетягування канату у приміщенні.

Для участі у змаганнях крім столичних команд до Києва приїхали студенти з 3 областей України. 

Привітали студентів та відкрили змагання почесні гості, серед яких: голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко, президент Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату Володимир Кіба, заступник начальника Національного університету оборони України, генерал-майор Збройних сил України, Герой України Ігор Гордійчук, начальник Київського військового ліцею імені Богуна полковник Євген Камалов, начальник Київського міського відділення КФВС МОН Сергій Бобровник та інші. Після чудових та мотивуючих слів від почесних гостей змагання офіційно розпочалися і в боротьбу за нагороди вступили 14 чоловічих та 10 жіночих команд, що представляли 9 закладів вищої освіти України.

Під час змагань команди університетів демонстрували не лише фізичну силу, але й командне стратегічне мислення та спритність, використовували різні тактичні прийоми. Емоції переповнювали арену: від радості перемоги до піднесення духу під час напруженої боротьби.

Раді вітати чемпіонів України серед студентських команд ЗВО – команди Національного авіаційного університету! Золоті нагороди зимового чемпіонату в приміщенні вибороли і жіноча, і чоловіча команди НАУ. То ж раді вітати і їх тренера, викладача кафедри фізичного виховання і спортивної підготовки НАУ – Інну Володимирівну Скидан!

За результатами змагань срібні і бронзові нагороди як серед чоловічих так і серед жіночих команд вибороли студентські команди Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного (Львівська область), які представляли свій заклад освіти на чемпіонаті аж 6 командами! Щиро вітаємо призерів з заслуженими нагородами!

Всі переможці і призери змагань були нагородженні медалями, дипломами і кубками Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Незалежно від результатів, чемпіонат став важливою подією для учасників, яка об’єднала їх в спільному прагненні до спортивних вершин та високих досягнень.

Висловлюємо щирі слова подяки Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату за високий рівень організації змагань та залучення студентської молоді до занять спортом.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів