НУФВСУ – чемпіони Універсіади міста Києва з волейболу

2592

15 травня на спортивному майданчику Національного університету фізичного виховання і спорту України відбулася довгоочікувана фінальна гра Універсіади міста Києва з волейболу серед чоловіків між командами Національного університету фізичного виховання і спорту України та Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У запеклій та безкомпромісній боротьбі за першість, виборюючи м’яч за м’ячем, впевнену перемогу здобули господарі майданчику – команда Національного університету фізичного виховання і спорту України з рахунком в партіях 25:22, 25:17, 25:22. Друге місце посіла команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка. І нагадаємо, бронзовими призерами цьогорічних змагань стала команда Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у подальших змаганнях!

Загалом в змаганнях взяли участь 16 чоловічих команд з 15 закладів вищої освіти столиці, яким висловлюємо щирі слова подяки, що по черзі приймали ігри з лютого місяця на своїх спортивних площадках.

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів