Обласне методичне об’єднання керівників та викладачів ЗП(ПТ)О відбулось у Чернівцях

45

Відповідно до плану роботи обласного  відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та обласного методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання 15 травня 2024 року на території Чернівецького обласного музею народної архітектури та побуту (музей просто неба) відбулося обласне методичне об’єднання керівників та викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему: «Туризм» та «Спортивне орієнтування».

Під час роботи засідання з вітальним словом звернувся начальник Чернівецького обласного відділення КФВС МОНУ Корнелій Жукотинський. У своєму виступі Корнелій Костянтинович акцентував увагу на особливостях проведення навчально–виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в умовах воєнного стану.

Метою семінару було ознайомлення з методичними рекомендаціями та практичним застосуванням даних модулів.

Практичне заняття проводив керівник фізичного виховання вищого професійного художнього училища № 5 Анатолій Данелюк. Присутні мали можливість за допомогою карти і компаса пройти контрольні пункти  розташовані на місцевості. Також був проведений майстер-клас з розпалювання багаття, розкладання намету, в’язання різних видів вузлів, долання перешкод та надання першої медичної допомоги.

Керівники та викладачі, які були присутні відмітили конструктивність проведення методичного об’єднання та значущість отриманої ними даної інформації.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

 

Коментарі

коментарів