Обласне методичне об’єднання викладачів фізичного виховання коледжів Волині

1426

У м. Володимир-Волинському на базі місцевого агротехнічного коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізичної культури закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації на тему «Роль спортивно-масових заходів в освітньому процесі».

Участь у засіданні взяли керівники фізичного виховання та викладачі фізичної культури з 16 коледжів Волині.

Від обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України участь у роботі методичного об’єднання взяв головний спеціаліст відділення Леонід Мазур.

На початку учасників привітав директор коледжу Олександр Коновалюк.

В процесі роботи учасники заслухали підготовлені тематичні доповіді.

При обговоренні теми учасники відзначили, що найбільш поширеними масовими фізкультурно-спортивними заходами є «Богатирські ігри», «Козацький гарт», «Сокіл «Джура»», «Дні спорту», фестивалі, спартакіади закладів освіти та студентських колективів, першості та турніри з різних видів спорту, флешмоби і квести з нагоди державних та регіональних свят. Такого роду заходи є не тільки засобом пропаганди здорового способу життя, але й  потужним засобом виховання патріотизму й національної свідомості.

Темою відкритого спортивно-виховного заходу стала фінальна частина військово-патріотичної гри «Волинська Січ», що проводиться серед студентських груп та курсів коледжу.

До програми гри входять конкурси як спортивного, так і історичного направлення, номери художньої самодіяльності, готування козацького кулішу.

Фахівці високо оцінили організацію щодо підготовки та проведення гри, поділилися досвідом проведення фізкультурно-спортивних заходів у своїх закладах освіти. 

Як висновок на засіданні відзначили, що спортивно-виховні заходи поєднують у своєму змісті не тільки спортивні змагання з метою перевірки навичок та вмінь, набутих у процесі занять фізичними вправами, але й організацію активного оздоровчого відпочинку, релаксації та реабілітації. Це зумовлює до розширення та урізноманітнення програм, використання новітніх технологій, поповнення технічного та тактичного арсеналу, підвищує вимоги до особливостей підготовки й проведення масових спортивно-виховних заходів з студентами різних вікових та соціальних груп.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів