Обласний етап дитячих спортивних ігор “Старти надій” відбувся на Волині

2387

З 5 по 7 червня 2019 року на базі сучасного спортивно-оздоровчого комплексу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні та Луцькому стадіоні «Авангард» відбувся обласний етап дитячих спортивних ігор серед учнів ЗЗСО «Старти надій» в якому взяли участь понад  220 учасників. Захід організовано Волинським обласним відділенням КФВС МОН та ВНОК України у Волинській області.

Підтримати спортивний дух та привітати учасників заходу, під час урочистого відкриття, прийшли начальник ліцею, заступник голови ВНОК України у Волинській області Павло Боснюк, в. о. начальника Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН, член виконкому ВНОК Олександр Манахін, представники громадських організацій. Створити гарний настрій для юних спортсменів та їх наставників на стадіон завітали учасники художньої самодіяльності ВОЛПВФП ім. Героїв Небесної Сотні.

Відповідно до програми заходу, учасники протягом 3-х днів змагались з естафетного бігу 8х50 м, бігу на 60, 800, 1000 м, у стрибках у довжину, метанні м’яча, плаванні на 50 м та виконували силову вправу.

Високих спортивних результатів в окремих видах програми досягли учні шкіл Луцького (метання м’яча, силова вправа, біг 1000м, плавання), Рожищенського (біг 60 м, стрибки у довжину, метання м’яча, біг 1000 м, естафета 8х50м), Ратнівського (біг 60 м, стрибки у довжину, метання м’яча, естафета 8х50 м) районів, міст Ковеля та Луцька (плавання).

За підсумками багатоборства у загальнокомандному заліку перемогу вибороли учні Рожищенського району з результатом 2336 оч., друге і третє місця посіли школярі Луцького та Ратнівського районів, відповідно 2167 і 2135 оч.

Переможців і призерів змагань, їх наставників нагороджено дипломами, медалями і кубками Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН, відділення НОК України у Волинській області, а всі учасники заходу отримали міжнародні сертифікати від НОК України.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Мінінстерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів