15 січня, у столичному ЦСК ЗСУ представники Миколаївської СДЮСШОР з фехтування на шаблях розіграли особисті та командні нагороди юніорського чемпіонату України.
Найсильнішою серед жінок стала Олександра Бондар.
Бронзову нагороду вибороли Ківало Ольга та Коротченко Вікторія.
В’ячеслав Дзюба виборов срібну нагороду.
В командному заліку дівчата вибороли золоту нагороду у складі команди Миколаїв-1 : Бондар Олександра, Ківало Ольга, Коротченко Вікторія , Баглай Дана Бронзову нагороду виборола команда Миколаїв-2 у складі: Бульба Дар’я, Полонка Софія, Цап Анастасія, Бурбан Злата. Спортсменів підготували тренери-викладачі: Скороход Артем, Марченко Юрій, Кудацький Іван, Ківало Тетяна, Войченко Лілія.
Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України