«Олімпійська вітальня» з Вадимом Гутцайтом

117

5 грудня 2023 року представники Київського міського відділення КФВС МОН долучились до онлайн проєкту «Олімпійська вітальня», гостем якого став Вадим Маркович Гутцайт – президент Національного Олімпійського комітету України.

Вадим Гутцайт – відомий український фехтувальник, тренер, спортивний фахівець, Олімпійський чемпіон, Заслужений майстер спорту України, Заслужений тренер України.

Зустріч пройшла в онлайн форматі, що дозволило багатьом зацікавленим підключитись і взяти участь у проєкті. В заході взяло участь понад 300 учасників – учні шкіл, студенти, тренери, викладачі, вчителі, керівники закладів освіти, керівники спортивних організацій та інші.

Протягом заходу Вадим Маркович розповів про своє спортивне життя, набутий досвід у фехтуванні, свої досягнення і перемоги в різних змаганнях. Поділився порадами та знаннями, цікавими історіями зі своєї спортивної кар’єри.

Також Вадим Гутцайт поділився своїми думками про важливість фізичної активності та спорту в житті людини, як спорт впливає на фізичне здоров’я, а також на загальний розвиток особистості, як наполеглива праця можуть привести до успіху на великому етапі, яким є Олімпійські ігри.

Крім того, зазначив, що заняття фізичною культурою сприяють вихованню дисципліни, вольових якостей, вмінню працювати в команді сприймати перемогу і поразку, розвивають вміння співпрацювати та спілкуватись з іншими. Фізична культура є важливою складовою здорового способу життя, її пріорітетне місце в закладах освіти допомагає формувати здорову та активну молодь, а також  сприяти популяризації фізичної активності в суспільстві.

Під час зустрічі учасники проєкту мали змогу поспілкуватися з Вадимом Марковичем та поставити запитання. Вадим Гутцайт намагався дати зрозумілі та вичерпні відповіді на всі питання, щоб зацікавити та надихнути молоде покоління займатися спортом.

Ця зустріч була дуже цікавою і пізнавальною. Такі зустрічі дають можливість молодому поколінню дізнатися більше про спорт, почути історії успіху та отримати поради від досвідчених фахівців. Це все надихає та мотивує до активної діяльності на досягнення нових цілей та успіху. Всі, хто мав змогу приєднатися до цього проєкту, без сумніву збагатились новими знаннями та враженнями, які надихатимуть їх у подальшій спортивній діяльності.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам Луганському обласному відділенню НОК України, Луганському обласному відділенню КФВС МОН та гостю проєкту Вадиму Марковичу Гутцайту, за цікавий та пізнавальний досвід, який отримали учасники заходу.

Бажаємо учасникам віри в себе, незламного ентузіазму, натхнення йти до своєї цілі та перемоги.

Дякуємо збройним силам України за життя, безпеку, навчатися, займатися спортом! 

Разом До Перемоги!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

.

 

Коментарі

коментарів