«Олімпійське лелеченя» в Пісківській ОТГ

2253

8 квітня 2019 року в спортивній залі Пісківського НВО відбувся ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя – Olympic move UA». Метою його проведення є заохочення дітей та учнівської молоді до занять спортом, формування філософії життя за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучення здобувачів освіти до активних занять фізичною культурою та спортом, пропаганда здорового способу життя.

Цього року в цьому наймасовішому та надзвичайно цікавому спортивному заході взяли участь команди чотирьох закладів загальної середньої освіти Пісківської селищної об’єднаної громади: Пісківське НВО, Пісківська гуманітарна гімназія, Тетерівська ЗОШ І- ІІІ ступенів імені Ніни Сосніної, Мигалківське НВО.

Зі спортивним святом усіх учасників, педагогів, вболівальників привітали організатори змагань – завідувач методичним центром відділу освіти, молоді, спорту та зовнішніх зв’язків виконавчого комітету ради Пісківської СОТГ С.Дмитрук та директори ЗЗСО.

На змаганнях панувала дружня атмосфера. Учасники мали змогу показати свої знання у конкурсі «Знавці олімпійського спорту», продемонструвати злагодженість дій у конкурсі «Презентація», показати спритність та командний дух у конкурсах «Комбінована естафета» та «Рухлива гра».

Учасники працювали злагоджено, допомагали та підтримували один одного, ділилися враженнями, показали чудову підготовку до змагань та спортивний азарт. До кінця змагань зберігалася інтрига, не було відомо, хто стане переможцем і тільки після підрахунків останнього конкурсу став відомий переможець.

За підсумками протоколів місця розділились наступним чином:

Пісківське НВО – І місце;

Пісківська гуманітарна гімназія – ІІ місце;

Тетерівська ЗОШ І- ІІІ ступенів – ІІІ місце;

Мигалківське  НВО – ІV місце.

Від імені організаторів заходу висловлюємо щиру вдячність усім, хто долучився до проведення змагань: керівникам закладів освіти, вчителям фізичної культури, педагогам-організаторам за підготовку та представлення команд, членам журі, суддівської колегії, ЗЗСО Пісківської СОТГ.

Вітаємо переможців та учасників заходу та бажаємо  подальших перемог!

Київське обласне відділення КФВС МОН

Коментарі

коментарів