Олімпійський день крокує Волинню

462

Цікавий та енергійний «Олімпійський день» відбувся у Луцькій НРЦ. Після розминки, юні теквандісти показали свої таланти.

На заході були присутні: перший заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області, депутат Волинської обласної ради Віктор Галан-Влащук ,відповідальний секретар відділення Олександр Хриплюк та учасник двох Олімпійських ігор, срібний призер кубку світу зі спортивної ходьби на 50 км, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Олексій Шелест з міста Суми, який розповів волинянам про свої успіхи у спорті та своє перебування на початок війни у своєму рідному місті Суми, яке переносить важкі часи після агресії ворога. 

Юним спортсменам було цікаво дізнатись про розвиток олімпійського руху на Сумщині та про життєвий шлях видатного сумчанина, олімпійського чемпіона зі спортивної ходьби на 20 км., учасника п’яти олімпіад Володимира Голубничого. 

Усі учасники отримали на згадку чудові подарунки відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів