Олімпійський день в закладах загальної середньої та дошкільної освіти Хмельницької ТГ

940

Протягом травня-червня 2021 року у закладах загальної середньої та дошкільної освіти організовані та проведені заходи у програмі Олімпійського уроку (директор Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради – Надія Балабуст). Всього у заходах брали участь 19 358 осіб.

 Під час фізкультурно-оздоровчих заходів  діти ознайомилися  з символікою: олімпійським прапором; олімпійськими кільцями – символом єдності народів усіх континентів; олімпійським гаслом –  «Швидше – вище – сильніше!»; олімпійським вогнем; естафетою олімпійського вогню; церемонією ігор (відкриття, олімпійська присяга, нагородження, закриття). Протягом Олімпійського дня діти брали участь у конкурсі малюнку на асфальті «Я – майбутній олімпієць» та у квесті «У пошуках Олімпійського вогню»; виготовляли  Олімпійські листівки  з метою пропаганди та поширення олімпійських ідеалів і цінностей, формування мотивації до здорового способу життя, систематичних занять фізичною культурою та спортом. 

 З дітьми усіх вікових груп були проведені розповіді про історію виникнення та проведення  Олімпійських ігор, про види спорту які були включені у програму Олімпійських ігор та про те, як проводять Олімпіаду  сьогодні. З учнями була проведена бесіда  про українських олімпійських чемпіонів (Яна Клочкова, Оксана Баюл, Ірина Мерлені, Сергій Нагорний, Василь Ломаченко, Володимир Кличко, Лілія Подкопаєва та ін.), про те в яких видах спорту вони приймали участь, як перемогли та що для цього було потрібно. Протягом дня учасники Олімпійського дня отримали заряд позитивних емоцій та гарного настрою.

Серед поважних та запрошених гостей на фізкультурно-оздоровчих заходах були присутні: Гаєва Анастасія, Кореганов Артем – призери міських, обласних та Всеукраїнських змагань з легкої атлетики; Людвіг Пухальський – тренер з тхеквондо ВТФ, майстер спорту України (чорний пояс, I дан), багаторазовий чемпіон України та призер міжнародних турнірів та чемпіонатів; Тетяна Пухальська – тренерка з тхеквондо ВТФ, майстер спорту міжнародного класу (чорний пояс, I дан), багаторазова чемпіонка та призерка Всеукраїнських та міжнародних змагань; Олеся Мельник – срібна призерка світу зі змішаних бойових мистецтва, чемпіонка України з панкратіону; Тетяна Гончарук – майстер спорту міжнародного класу з військово – спортивних багатоборств, володарка чорного поясу, 4 дан. Олімпійці : Олександр Бортюк – майстер спорту міжнародного класу, учасник двох зимових Олімпійських ігор,  Янчук Дмитро –  багаторазовий переможець кубків світу та Європи, бронзовий олімпійський призер з веслування Антонюк Володимир –   багаторазовий переможець чемпіонатів Європи та світу, а також параолімпійських ігор з футболу; Флентін Віктор Володимирович – заступник керівника відділення НОК в Хмельницькій області, олімпійський факелоносець, ветеран спорту.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів