Олімпійське лелеченя відбулось на Київщині

1355

В селі Хотів Києво-Святошинського району згідно затвердженого Положення відбулися фінальні змагання «Олімпійське лелеченя».   

Змагання відбудулися за підтримки компанії Орлан – Інвест груп генерального партнера розвитку Олімпійського руху в Київській області, надійного забудовника Київщини.

13 найсильніших команд переможців і призерів зональних змагань Київського обласного спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» – 2018 виборювали право захищати спортивну честь Київщини на фінальних змаганнях Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».

Під час урочистого відкриття змагань учасників змагань привітала директор Хотівського НВК Наталія Неруш.

Щирі слова вітань та побажання успіхів висловила МСМК, дворазовий бронзовий призер Олімпійських ігор, багаторазова Чемпіонка Світу та Європи з вітрильного спорту, головний спеціаліст НОК України Олена Пахольчик.

Ігор Малинський – І заступник голови відділення НОК України в Київській області, директор Навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, професор, заслужений працівник фізичної культури і спорту, заслужений тренер України – побажав перемог та мирного неба. 

Серед почесних гостей – чотириразова Чемпіонка Світу з шашок, МСМК Надія Чижевська, Заступник начальника Київського обласного відділення комітету фізичної культури і спорту Міністерства освіти та науки України Тетяна Дзиба, Карен Балаян – МСМК з дзюдо, учасник Олімпійських ігор в Атланті, Олександра Старкова – МСМК з дзюдо, Чемпіонка Європи та призерка Чемпіонату Світу з дзюдо, Бойко Валерій – МСМК з вільної боротьби, заслужений тренер, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, зав кафедри Навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації.

Право винести Олімпійський прапор з нагоди відкриття змагань надано Чемпіонкам України з волейболу серед дівчат 2003 року народження, вихованкам відділення волейболу Білоцерківської ДЮСШ «Юність» – Ільченко Ганні, Луценко Яні, Вініченко Інні, Горобінській Лізі.

Право підняти Олімпійський прапор надано- Олександрі Старковій – МСМК з дзюдо, Чемпіонці Європи та призеру Чемпіонату Світу з дзюдо, чотириразовій Чемпіонці Світу з шашок, МСМК Надії Чижевській.

Після урочистої клятви учасників та суддів змагання розпочалися.

На етапі презентацій команд перше місце виборола команда м.Обухів, другими були лелеченята Макарівського району і третью сходинку посіла команда м.Білої Церкви.

В Олімпійській вікторині кращими були м.Обухів (І місце), м.Буча (2 місце), Обухівський район (3 місце).

В естафеті перемогу святкувала команда м Тараща, друге місце- м.Біла Церква, трет’є – команда Студениківської ОТГ.

В змаганнях з волейболу: м.Обухів, Макарівський район, Студениківська ОТГ.

Всі команди переможці на етапах отримали кубки та дипломи, а призери –дипломи.

Перемогу в загальному заліку отримала команда м.Обухів, друге місце виборола команда м.Білої Церкви, трет’є місце посіла команда Студениківської ОТГ. Преможці та призери були нагороджені кубками, учасники дипломами, медалями та подарунками. Також нагороди отримали вчителі фізичної культури та спорту, які готували команди. Всі учасники отримали подарунки на згадку про змагання.

І заступник голови відділення НОК України в Київській області, директор Навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, професор, заслужений працівник фізичної культури і спорту, заслужений тренер України – Ігор Малинський вручив Подяки відділення НОК України в Київській області директору Хотівського НВК – Наталії Неруш та подарував Олімпійський куточок і висловив надію, що в наступному році команда Хотівського НВК буде переможцем змагань «Олімпійське лелеченя».

МСМК, дворазовий бронзовий призер Олімпійських ігор, багаторазова Чемпіонка Світу та Європи з вітрильного спорту, головний спеціаліст НОК України Олена Пахольчик вручила Цінні подарунки команді м.Таращі за найкращий виступ.

Всі учасники висловлюють щирі слова вдячності компанії Орлан Інвест груп генеральному партнеру розвитку олімпійського руху на Київщині та особисто її керівнику Антону Мирончуку за допомогу в організації і проведені  цього прекрасного свята.

Свято спорту відбулося. Побажаємо команді переможниці успіхів в фінальній частині Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».

Коментарі

коментарів