Олімпійський день відбувся у дошкільнят на Миколаївщині

1921

Чудова літня погода сприяла проведенню Олімпійського дня в дошкільному навчальному закладі №8  «Казка» міста Южноукраїнська.

Всі вихованці наполегливо готувалися до спортивних  змагань. Першими розпочалися легкоатлетичні забіги, в яких взяли участь педагоги та вихованці середніх і старших груп.

Дошкільнята здійснили забіг на дистанцію 500м, чергуючи біг з ходьбою і долаючи незвичайні перешкоди. І хоча, головною була участь, а не перемога, проте кожен прагнув показати себе з найкращої сторони, тому всі гідно пройшли задану дистанцію. Активний спосіб життя на користь кожному, бо тримає в тонусі й додає життєвої енергії.

Заняття фізичною культурою і спортом є нагодою влаштовувати в закладі спортивні змагання, веселі старти, естафети. Змагання у естафетах «Футбол», «Біг в обручах парами», «Веселий м’яч», «Побудуй пірамідку», «Принеси прапорець», «Влуч у ціль» розвивали у дітей вольові та фізичні якості: спритність, сміливість, витривалість, впевненість в своїх силах, уміння орієнтуватися в просторі.

Закінчилось свято піснею «Спортивна країна» та нагородженням учасників почесними дипломами. У спортивних змаганнях присвячених Олімпійському дню взяли участь 186 дітей та педагоги закладу.

Спортивні заходи виховують у дітей почуття дружби, колективізму. Тому важливе завдання дорослих – заохочувати дітей до участі у спортивних ігрових змаганнях, щоб заняття спортом стали частинкою їхнього життя, а також це чудова можливість привернути увагу батьків вихованців до змістовного дозвілля і здорового способу життя.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів