«OlympicLab» відбувся у Миколаївській області

1167

16 жовтня зірковою гостею Мішково-Погорілівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату на заході «OlympicLab» стала Заслужений майстер спорту України зі стрибків у воду ОЛЕНА ФЕДОРОВА, член збірної команди України, багаторазова чемпіонка та призерка найпрестижніших міжнародних та Всеукраїнських змагань, учасниця та фіналістка чотирьох Олімпійських ігор. Щира та дуже цікава розповідь про своє спортивне та особисте життя викликала великий інтерес у всіх присутніх. Олена та виконавчий директор регіонального відділення НОК України в Миколаївській області Вадим Кучмій нагородили кращих спортсменів навчального закладу сувенірними олімпійськими атрибутами. 

Також Олена на згадку про теплу зустріч подарувала школі пам’ятний сувенір, який займе почесне місце в музеї школи разом з фотографією та побажаннями спортсменки.

Без подарунків не залишилася й Олена. Діти привітали гостю піснею, квітами та чудовою картиною.

Олена Федорова – справжня щира людина, дуже позитивний приклад для молоді у вихованні найкращих загальнолюдських й вольових якостей та досягнення успіху своєю щоденною працею і наполегливістю.

Під час зустрічі Олена неодноразово згадувала свою родину, яка дуже підтримує її та своїх наставників – Заслужених тренерів України ТЕТЯНУ МАР’ЯНКО та СЕРГІЯ ГУМЕНЮКА.

Бажаємо Олені подальших спортивних успіхів та досягти бажаної Олімпійської висоти, міцного здоров’я, щастя та процвітання!

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів