Онлайн-нарада з керівниками та викладачами фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти Донеччини

331

19 січня 2022 року відбулась планова онлайн-нарада, яка була організована Донецьким обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. Начальник Донецького обласного відділення (філії) КФВС МОН України Ігор Нестеренко привітав керівників, викладачів фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти, побажав міцного здоров’я та успіхів у спортивній діяльності.

Порядок денний: 

  1. Підведення підсумків участі ЗФПО у чемпіонатах Донецької області, Спортивних іграх України та Всеукраїнських змаганнях з видів спорту у 2021 році (доповідач: Максим Крилевський).
  2. Пропозиції щодо організації та проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових заходів серед ЗФПО Донецької області у 2022 році (доповідач: Максим Крилевський).
  3. Формування Календарного плану фізкультурно-оздоровчих масових заходів Донецького обласного відділення (філії) КФВС МОН України на 2022 рік (доповідач: Максим Крилевський).
  4. Про напрямки розвитку та популяризації олімпійського руху в Донецькій області через систему гуманітарної освіти (доповідач: Дмитро Подопригора).
  5. Різне.

За результатами проведення онлайн-наради були сформовані плани проведення чемпіонатів Донецької області, Спортивних ігор України, Всеукраїнських змагань серед студентів ЗФПО та надані пропозиції щодо провадження заходів олімпійської освіти в навчальних закладах Донецької  області в 2022 році.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів