Онлайн захід «Олімпійська вітальня» в рамках святкування Олімпійського дня 2022

418

15 липня 2022 року відбулась чергова зустріч онлайн проєкту «Олімпійська вітальня» в рамках святкування Олімпійського дня 2022 #OlympicDay #MoveForPeace! Організаторами заходу є Луганське обласне відділення Національного олімпійського комітету України, Луганське і Донецьке обласні та Київське міське відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

З вітальними словами до вихованців, вчителів, тренерів-викладачів закладів освіти і спортивних шкіл та представників і керівників відділень КФВС МОН, які взяли участь цій зустрічі, звернувся начальник Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН, голова Луганського обласного відділення НОК України Віктор Острєцов.

Гостею даної зустрічі стала учасниця Олімпійських ігор 1972 року в Мюнхені, майстриня спорту міжнародного класу з легкої атлетики, вчителька фізичної культури Кремінського ліцею № 2 Луганської області Ніна Михайлівна Бєлая. Пані Ніна розповідала про свій нелегкий шлях у спорті, про тренування та виступи на олімпійських іграх, про участь в XX Олімпійських іграх в Мюнхені  у складі олімпійської збірної СРСР, в складі якої було багато українських спортсменів, зокрема з легкої атлетики. 

По закінченню зустрічі, Ніна Михайлівна дала свої настанови та поради учням та спортсменам початківцям, які взяли участь в сьогоднішній Вітальні, а також обрала авторів найкращих питань. Сьогодні було два цікавих питання – від Фоменка Миколи Івановича, чемпіона світу з поліатлону, судді національної і міжнародної категорій та від КЗ «Кремінська центральна публічна бібліотека», яка передала право отримати подарунки від Луганського обласного відділення НОК України автору цікавого питання серед школярів, що приймали участь у заході.

Працівники Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Сергій Бобровник висловлюють щирі слова вдячності всім учасникам, гостям та співорганізаторам заходу за приємне спілкування. До зустрічі в Вітальні.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів