Онлайн захід «Олімпійська вітальня» в рамках святкування Олімпійського дня 2022

322

6 липня 2022 року відбулась чергова зустріч онлайн проєкту «Олімпійська вітальня» в рамках святкування Олімпійського дня 2022 #OlympicDay #MoveForPeace! Організаторами заходу є Луганське обласне відділення Національного олімпійського комітету України, Луганське і Донецьке обласні та Київське міське відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

У заході взяли участь вчителі, тренери-викладачі закладів освіти і спортивних шкіл та представники і керівники відділень КФВС МОН та Луганського обласного відділення НОК України.

Сьогодні гостем був відомий український спортсмен, веслувальник, заслужений майстер спорту, срібний призер Олімпійських ігор 1988 року Сергій Кірсанов. Він присвятив сьогоднішню зустріч розповіді про веслувальний спорт, свої досягнення, свій шлях до багатьох перемог та свою першу медаль у міжнародних змаганнях.

Загалом, сьогодні спілкування було по-домашньому теплим, багатьох змусило поринути у спогади про свою спортивну кар’єру, власний шлях до своїх особистих досягнень та свого майбутнього. Сергій Федорович долучився до Олімпійської вітальні з Херсону, який зараз знаходиться під окупацією, тому всім хотілося підбадьорити, підтримати його і його родину, а також один одного у вірі, що незабаром зможемо всі зустрітися на змаганнях чи під час святкування чергового Олімпійського Дня.

По закінченню зустрічі, за традицією, гостем був обраний автор найцікавішого питання. Ним став начальник Київського міського відділення (філії) КФВС МОН Сергій Бобровник, який задав питання про найбільш пам’ятну перемогу (медаль) у кар’єрі Сергія Кірсанова.

Працівники Київського міського відділення (філії) КФВС МОН та Сергій Бобровник висловлюють щирі слова вдячності учасникам зустрічі та Луганському і Донецькому обласним відділенням КФВС МОН за зацікавленість проєктом та регулярні зустрічі. Ми цілком впевнено можемо сказати, що Вітальня стала Родиною. Дякуємо всім! До наступних зустрічей.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів