Ось і прилетіло «Олімпійське лелеченя» в місто Славутич

1670

21 березня 2019 року в м. Славутич в гостинній спортивній залі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся ІІ етап спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

Ініціатором і засновником Всеукраїнського спортивно-масового заходу для дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя» є національний олімпійський комітет України. Захід спрямований надихати молоде підростаюче покоління нашої держави долучатись до спорту, здорового способу життя та жити за олімпійськими цінностями.

В змаганнях приймали участь команди закладів загальної середньої освіти: «Динаміт» школа №1, «Victory» школа №2, «Олімпієць» школа №3, «Чемпіон» школа №4. З вітальним словом до учасників змагань звернулися головний спеціаліст з охорони дитинства управління освіти і науки Клименко Олена Іванівна та завідуюча сектору молодіжної політики відділу молоді та спорту Ерастова Уляна Володимирівна.

Олімпійську клятву в якій зобов’язуються дотримуватися правил ігор і чесно боротися за перемогу виголосила капітан команди-переможниці спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя – 2018» Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Пильник Анастасія. Від імені суддів право зачитати олімпійську клятву надалося відповідальному за проведення заходу методисту міського методичного центру управління освіти і науки: Касьяненко Людмилі Леонідівні.

Відповідно протоколу змагань почесну перемогу – І місце виборола команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, ІІ -команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 та ІІІ – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів навчального закладу №1. Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо у подальшому легких стартів та вдалих виступів. А команді загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 бажаємо творчої наснаги для гідного представлення нашого міста в області. Нехай лелеченя буде прихильним до вас!

Київське обласне відділення КФВС МОН

Коментарі

коментарів