Освітяни Дніпропетровщини підбили спортивні підсумки 2017 року

1085

На президії Дніпропетровського обласного  відділення підбито підсумки роботи серед учнівської та студентської молоді усіх типів навчальних закладів за 2017 рік.

Так, у 2017 році збільшилась спортивна база навчальних закладів області. Протягом року діяли курси за фахом, тренінги за програмами дитячого фонду  ООН (ЮНІСЕФ) та  німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Третім уроком фізичної культури охоплено 100% учнів 1–9 класів, 89 % учнів професійно-технічних навчальних закладів, 21 % учнів 10–11 класів.

Заняттями в оздоровчих групах, спортивних гуртках навчальних закладів та ДЮСШ  охоплено  52 % – дітей, учнівської та студентської молоді регіону. На базі загальноосвітніх шкіл працюють 26 спортивних класи.

У 2017 році було проведено 373 обласних зональних та  фінальних    змагань, в яких взяло участь понад 20 тис. учнів, студентів та працівників освіти.

Переможці та призери у загальнокомандному заліку обласної Олімпіади серед учнів закладів середньої освіти та конкурсу на кращий стан спортивної роботи серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл були нагороджені відзнаками.

Після завершення президії відбулась нарада з питань активізації роботи спортивних клубів закладів середньої освіти та проведення виборчих зборів до міських, районних, сільських спортивних спілок учнівської молоді та організації тестування фізичної підготовленості учнівської та студентської молоді.

 Дніпропетровське обласне відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів