Переможцями обласних змагань з шахів стала команда ВСП МБФК КНУБА

561

30 жовтня у МОДЮСШ “ОШШК” ім. М.В. Шелеста відбулися змагання з шахів ХХІ обласних Спортивних ігор серед закладів фахової передвищої освіти – обласного етапу Спортивних ігор України (І група). Під час урочистого відкриття змагань учасників привітали: голова регіонального відділення Національного Олімпійського комітету в Миколаївській області Дмитро Фалько, віце-президент федерації шахів Миколаївської області Дмитро Горощенко, міжнародний арбітр – Руслан Хамзін, головний спеціаліст Миколаївського обласного відділення КФВС МОН Олена Мошків. Переможцями і призерами змагань стали:

 І місце – ВСП Миколаївський будівельний фаховий коледж КНУБА (Гальченко Михайло, Фарафонова Євгенія, Гончаров Володимир);

 ІІ місце – Миколаївський базовий медичний фаховий коледж (Черноусов Антон, Панченрко Андрій, Вісневська Каміла); 

ІІІ місце – Миколаївський фаховий політехнічний коледж (Симоненко Олександр, Жуйков Андрій, Петрик Олександра). 

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту вітає переможців та призерів змагань, щиро дякує суддівській бригаді: Руслану Хамзіну, Василю Деревянку, Ларисі Бабич, Сергію Хамзіну за проведення заходу, регіональному відділенню НОК в Миколаївській області Дмитру Фалько, Вадиму Кучмію та федерації шахів Миколаївської області (Дмитру Горощенко) за плідну співпрацю та надання нагородної атрибутики, інформаційним партнерам: ТРК “НІС-ТВ” (журналіст Тетяна Коренківська, оператор Ігор Федчишин), телеканал “Суспільне : Миколаїв” (журналіст Олександр Гресь , оператор Юрій Руденко) за висвітлення спортивної події в ЗМІ та всім учасникам заходу за підготовку та участь в змаганнях.

За результатами змагань буде комплектуватися збірна області для участі у Спортивних іграх України серед ЗФПО. 

Також під час урочистого заходу регіональним відділенням НОК в Миколаївській області (голова Дмитро Фалько) закладам фахової передвищої освіти були вручені подарунки за участь в олімпійському флешмобі.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів