Конкурс проводився серед навчальних закладів всіх типів у 3 номінаціях.
В номінації: «Спортивний музей» перше місце виборов Кам’янський коледж фізичного виховання, на другому Кам’янський ліцей Червоногригорівської селищної ради Нікопольського району, на третьому місці Дніпровський державний коледж технологій та дизайну.
В номінації: «Кабінети спортивної освіти (клас, аудиторія)» перше місце у Дніпровського держаного транспортно-економічного коледжу, на другому Дніпровський державний коледж будівельно-монтажних технологій та архітектури, на третьому місці Придніпровський державний металургійний коледж.
В номінації: «Спортивна експозиція» перше місце у Західно-Донбаського професійного ліцею, на другому Криворізький центр професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу, третє місце у Дніпровського професійного залізничного ліцею.
Раніше спільно з Дніпропетровським обласним відділенням НОК України були визначені переможці серед закладів загальної середньої освіти.
Переможцем в номінації «Музеї олімпійського та спортивного руху» став колектив Кам’янського ліцею Червоногригорівської селищної ради Нікопольського району.
Перемогу в номінації «Кращий кабінет олімпійської освіти» виборов Синельниківський ліцей №5 м. Синельникове.
В номінації «Олімпійські експозиції» кращим був Ліцей №44 Кам’янської міської ради.
Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України