Підсумки діяльності Студспілки за 2018 рік

2150

Сьогодні у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулася ІІ  Генеральна Асамблея Спортивної студентської спілки України. У ході засідання взяли участь заступник міністра освіти і науки України Роман Греба, директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Віктор Кімакович, директор департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН України Андрій Шевцов, Генеральний секретар Спілки, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко, регіональні керівники Спілки, ректори закладів вищої освіти.

Президент СССУ, ректор Національного університету фізичного виховання та спорту України (НУФВСУ) Євгеній Імас доповів про діяльність Спілки за 2018 рік та окреслив найважливіші завдання на 2019 рік.

У 2018 році Спілкою успішно проведено чимало спортивних та спортивно-масових заходів. Серед них Всеукраїнський масовий флешмоб зі стрибків через скакалку, «Студентська миля», Святкування Міжнародного дня студентського спорту, XIV літня Універсіада України, 20 чемпіонатів та кубків України серед студентів, змагання з кіберспорту «Ukrainian University Open». Активно й успішно брали участь спортсмени у міжнародних студентських змаганнях. Так, у IV Європейських університетських іграх збірна університетів України виграла 10 медалей (2 – золоті, 2 – срібні та 6 – бронзових нагород); на чемпіонаті світу зі спортивного скелелазіння – 3 медалі (2 – золоті, 1 – срібна); чемпіонаті світу з веслування та байдарках та каное – 8 медалей; чемпіонат світу з ушу – 1 бронзова медаль; чемпіонат світу з футзалу – 2 медалі (1 – срібна (жінки), 1 – бронзова (чоловіки).

Також у 2018 році Спілкою подано до Європейської асоціації студентського спорту заявки на проведення в Україні чемпіонатів Європи з таких видів спорту, як: карате, бадмінтон, баскетбол 3х3 і теніс. Не варто забувати, що у 2020 році в Україні заплановано проведення чемпіонату світу з воднолижного спорту, у 2022 році в Києві вперше відбудеться Форум FISU на базі НУФВСУ.

Після жвавого обговорення учасники форуму річний Звіт та діяльність СССУ визнали ефективною та визначили пріоритетні завдання на 2019 рік. Ними стали: проведення фінальних змагань з видів спорту та церемонії урочистого закриття XIV літньої Універсіади України; започаткування зимової Універсіади України; розвиток та проведення змагань з кіберспорту; формування команди для участі в Європейських іграх з єдиноборств серед студентів,  проведення спортивно-масових заходів, зокрема Студентської милі та Міжнародного дня студентського спорту. Велику увагу делегати Асамблеї приділили питанням підготовки та участі спортсменів у головних студентських світових змаганнях цього року – ХХХ літній Всесвітній Універсіаді!

Прес-служба КФВС МОН

 

 

 

Коментарі

коментарів