Підсумки спортивного року підвели у столиці

1124

Напередодні у столиці відбулась заключна в цьому навчальному році методична секція керівників фізичного виховання закладів професійної освіти міста Києва та фахівців у цій сфері.

Присутніх привітав з завершенням навчального року, що був насичений спортивними подіями,  начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник.

КМВ КФВС за результатами проведених змагань Спартакіади ЗПО м. Києва нагородило відзнаками відповідного ступеню окремо команди юнаків та дівчат, які посіли призові місця у загальному заліку. Також провідний фахівець КМВ КФВС МОН України Володимир Лосєв нагородив представників призерів загальнокомандного заліку  Спартакіади ЗПО м. Києва.

Головні нагороди загальнокомандного заліку виборола команда ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», ІІ місце здобуло Вище професійне училище Національного авіаційного університету, ІІІ місце посіло ДНЗ «Київське регіональне вище професійне училище будівництва».

На завершення начальник навчально-спортивного відділу КМВ КФВС Оксана В’яла ознайомила присутніх з запланованими на наступний навчальний рік Комітетом з ФВС МОН України  фізкультурно-оздоровчими і спортивними заходами для молоді профтехосвіти.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів