Підведені підсумки 2018-2019 спортивного навчального року

1397

Ось і відлунали фанфари вересневих святкувань: спортивно-масового заходу серед студентів, що присвячений Міжнародному Дню студентського спорту та фізкультурно-оздоровчого заходу серед школярів – Challenge Fest. Обидва свята пройшли в усіх регіонах України одночасно: 20 вересня відбулося святкування Міжнародного Дня студентського спорту, а 24 вересня – День шкільного спорту.

Родзинкою святкувань був Всеукраїнський флешмоб з «Jump Squats» (стрибки з напівприсяду). Для студентів була встановлена кількість – 24 стрибки, а для школярів – 14. До речі, кількість стрибків не випадкова – вона символізує кількість завойованих золотих медалей на міжнародних змаганнях, відповідно студентами та школярами.

Осередком святкувань для студентського спортивного свята стало місто Полтава, де був даний старт XV літній Універсіаді України, а для учнівського – Дніпро, де стартували ІІ літня Гімназіада України та Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед школярів «Cool Games».

Як на будь-якому святі, найприємнішим моментами є отримання подарунків, не виключенням стали і ці святкові заходи, так у Полтаві були нагороджені переможці та призери Зимової Універсіади та XІV літньої Універсіади України. А в Дніпрі, в свою чергу, нагороди отримали переможці та призери команд територій за результатами Зимової Гімназіади України та фіналу Всеукраїнських ігор з єдиноборств серед школярів «Combat Games 2018-2019».

Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Студентською спортивною спілкою України та Українською Федерацією учнівського спорту були відзначені переможці та призери найважливіших змагань 2019 року. За підсумками року спортивна студентська спільнота м. Києва виборола:

І місце загальнокомандного заліку за результатами виступів команд територій на змаганнях XІV літньої Універсіади України; 

ІІ місце в загальнокомандній першості серед команд територій Зимової Універсіади України. 

А от столичні школярі здобули впевнену перемогу у загальнокомандній першості серед команд територій у Всеукраїнських іграх з єдиноборств серед школярів «Combat Games» 2018-2019 та четверте місце у загальнокомандній першості серед команд територій у І зимовій Гімназіаді України 2019 року.

Підсумовуючи, можемо впевнено сказати, що для столиці спортивний навчальний рік 2018-2019 був плідним, багатим на перемоги та здобутки. Пишаємося нашими студентами та школярами!

 Велика шана та подяка тренерам, наставникам, викладачам, вчителям, керівникам закладів освіти, представникам федерацій з видів спорту та всім небайдужим до галузі фізичної культури і спорту сучасної України! До наступних перемог!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів