«Повір у себе!»

1218

З метою створення сприятливих умов для забезпечення прав і можливостей осіб з особливими освітніми потребами, для здобуття сталих знань, умінь і навичок з урахуванням їхніх індивідуальних потреб, здібностей та інтересів 30 жовтня у Луцьку, на базі сучасного СОК «Адреналін-Сіті» відбувся обласний етап Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе!» серед дітей з інвалідністю.

У змаганнях з бадмінтону, бочі, шашок, шахів, настільного тенісу, футболу, які проводились у трьох вікових групах серед юнаків і дівчат, взяли участь понад 100 школярів з порушенням зору, слуху, опорно-рухового апарату та порушенням інтелектуального розвитку.

Під час урочистого відкриття Спартакіади учасників і їх наставників та батьків, які супроводжували учнів привітали: заступник голови Волинської обласної ради, голова ВНОК України у Волинській області Роман Карпюк, начальники Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олександр Манахін та Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Віктор Галан-Влащук, учні відділення художньої гімнастики ДЮСШ            м. Луцька, ліцеїсти Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Змагання відбувались у цікавій і безкомпромісній боротьбі. Діти з задоволенням виконували техніко-тактичні дії пов’язані з тим чи іншим видами спорту, які входили до Програми Спартакіади.

Переможці і призери змагань отримали дипломи, медалі та кубки, а всі учасники подарунки від організаторів заходу Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, ВНОК України у Волинській області, Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів