Про основи розвитку кар’єри дізнавались баскетболісти Краматорська

524

17 вересня Відділення НОК України в Донецькій області спільно з Донецьким обласним відділенням КФВС МОН України організували черговий захід в рамках Всеукраїнського освітнього проєкту #OlympicLab, що впроваджується НОК України.

Напрямок «Основи розвитку бізнесу та кар’єри» був презентований в ЗОШ № 9 Краматорської міської ради вихованцям відділення баскетболу Обласної ДЮСШ ігрових видів спорту та єдиноборств.

На початку зустрічі заступник голови регіонального відділення Дмитро Подопригора ознайомив з метою та завданнями проєкту, розповів про олімпійський рух у світі та, зокрема, в Україні. Спортсмени охоче переглянули відеофільм про олімпійців Донеччини. 

Почесними гостями стали начальник ДОВ КФВС МОН України Ігор Нестеренко та директор ОДЮСШ Олена Капкан. Керівники обласних організацій, які в минулому були професійними спортсменами, охоче розповіли про свій спортивний шлях та як спорт дисциплінував їх і допомагав досягати мети в різних сферах діяльності. Особливу увагу вони зосередили на необхідності розвиватись та удосконалювати свої здібності, навчатись, визначати інтереси, ставити цілі, будувати шляхи реалізації. Кожен юний баскетболіст отримав можливість поставити запитання та отримати компетентну відповідь. 

Яскравим прикладом, як будувати кар’єру і досягати перемог, став представник Донеччини, олімпійський чемпіон і президент НОК України Сергій Бубка. «Переможеш себе – переможеш усіх» – саме такі напутні слова отримали юнаки із відеофільму «Формула успіху від Сергія Бубки». 

На згадку про зустріч Дмитро Подопригора передав олімпійську літературу обласній ДЮСШ. Всі учасники проєкту отримали подарунки та сувеніри від НОК України з відповідною символікою.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів