Проект Олександра Педана «JUNIORZ» був представлений на Волині

1124

15-16 квітня 2019 року на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти та Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні відбулася міжнародна науково-практична конференція «Залучення учнів до здорового способу життя та популяризація варіативних модулів навчальної програми з фізичної культури через всеукраїнський проект «JUNIORZ».

Це були два яскравих та емоційних дні для 147 учасників з 18 областей України, Республіки Польщі та Швеції. Участь у конференції взяли науковці закладів вищої освіти, вчителі фізичної культури, представники федерацій з видів спорту, педагогічні працівники, студенти та учні.

На початку роботи конференції учасників привітали ректор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Петро Олешко, заступник голови Волинської обласної ради голова відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області Роман Карпюк, головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Роман Гладковський, заступник начальника управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Тетяна Соломіна.

Цікаві та змістовні доповіді від Анатолія Цьося – професора, доктора наук з фізичного виховання, першого проректора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки; Олега Дикого – кандидата педагогічних наук, завідувача кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти; Наталії Бєлікової – професора, кандидата педагогічних наук, завідувача кафедри теорії фізичного виховання, фітнесу та рекреації Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки; Галини Коломоєць – наукового співробітника відділу цифрової освіти та ІКТ ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», спонукали слухачів до запровадження у практичну діяльність педагогів інноваційних технологій, в тому числі пов’язаних з проектом «JUNIORZ».

Презентацію спортивного руху Олександра Педана «JUNIORZ» провели Андрій Боляк – керівник проектів JuniorZ, президент Федерації чирлідингу та чирспорту України та Галина Коломоєць – науковий співробітник відділу цифрової освіти та ІКТ ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Всі учасники взяли участь у майстер-класах з чирлідингу, флорболу, бадмінтону, петанку, алтимат фризбі, які провела команда «JUNIORZ”.

У другий день роботи презентацію досвіду Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні з напрямів фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи та національно-патріотичного виховання здійснив начальник ліцею, полковник Павло Боснюк.

А далі всі учасники мали змогу взяти участь у секційних заняттях. Підведення підсумків роботи та вручення сертифікатів відбулося  на завершення роботи конференції.

Дякуємо активними учасником конференції, зокрема команді «JUNIORZ” Олександру Педану, Андрію Боляку, Tamyz Hidir, Івану Каратнику, Ігору Магльоні. Окрема подяка інституту модернізації змісту освіти (Галина Коломоєць), Волинському обласному ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні (Павло Боснюк), Східноєвропейському національному університету ім. Лесі Українки (Анатолій Цьось, Наталія Бєлікова), відділенню НОК України у Волинській області (Роман Карпюк), Волинському обласному відділенню (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України (Олександр Манахін) за допомогу в організації і проведенні конференції.

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН

Коментарі

коментарів