На Волині відбулось засідання методичної ради керівників фізичного виховання

788

Напередодні Дня фізичної культури і спорту Волинським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України проведено засідання методичної ради керівників фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

На початку засідання головний спеціаліст відділення Леонід Мазур привітав педагогів з початком нового навчального року та з прийдешнім святом – Днем фізичної культури і спорту, розповів про досягнення відділення у минулому навчальному році, ознайомив з результатами участі представників профтехосвіти області у Спартакіаді серед учнів професійно-технічної освіти України.

Учасники засідання обговорили підсумки обласних освітянських Спартакіад у минулому навчальному році, шляхи розвитку учнівського спорту у закладах професійної освіти, пропаганду здорового способу життя серед молоді, усунення виявлених недоліків.

Було обговорено та затверджено Регламент проведення обласної спартакіади серед учнів закладів професійної освіти та спартакіади серед викладачів закладів освіти на новий 2018-2019 навчальний рік.

Значну увагу було приділено організації та успішному проведенню щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення.

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України

Коментарі

коментарів