Проведення методичного об’єднання керівників фізичного виховання ЗПО (ЗПТО)

171

12 вересня 2023 року Херсонським обласним відділенням (філією) Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проведено онлайн засідання методичного об’єднання керівників фізичного виховання закладів професійної освіти, в якому прийняло участь 14 керівників фізичного виховання закладів області. 

З доповіддю “Про Стратегію розвитку фізичного виховання та спорту здобувачів освіти” виступив Кан Юрій Борисович, начальник Херсонського обласного відділення (філії) Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений тренер України, а також повідомив про напрямки роботи на новий навчальний рік.

Відповідно до плану роботи, провідний спеціаліст Родікова Любов Володимирівна,  надала інформацію щодо підведення підсумків фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи фізичного виховання в закладах професійної освіти області у 2022-2023 навчальному році. 

Виступив з доповіддю “Організація дистанційної роботи: уроки та проведення заходів” керівник фізичного виховання ДПТНЗ “Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії” Грицуняк Микола Михайлович. 

Підсумовуючи засідання, ознайомилися з Календарем спортивно-масових заходів Херсонського обласного відділення (філії) КФВС МОН на 2023-2024 навчальний рік.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів