«РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ»: у Луцьку відбувся благодійний легкоатлетичний чемпіонат

482

Мета змагань – зібрати кошти на придбання амуніції для бійців Національної гвардії України, які воюють на передовій. 

У змаганнях взяли участь понад 360 легкоатлетів з 24 регіонів України. Легкоатлетів привітали голова обласної ради, керівник ВНОК України у Волинській області Григорій Недопад, голова правління благодійного Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода, секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко, ректори Луцького національного технічного університету Ірина Вахович та Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось, а також представники спортивних відомств, федерацій та військові.

«Сьогоднішня спортивна подія важлива і для нас, і для спортсменів, навіть під час війни маємо не забувати про розвиток країни і її майбутнього – молоді. Ми усі щиро вдячні нашим військовим за те, що ми можемо працювати, змагатися і допомагати їм на передовій захищати нашу країну. Цей благодійний турнір – наш вклад у загальноукраїнську перемогу над ворогом», – наголосив Григорій Недопад. 

Легкоатлетичний чемпіонат відбувся впродовж 24–25 червня 2022 року. 

Змагалися спортсмени різних вікових груп у бігових дисциплінах на різних дистанціях, в тому числі і з бар’єрами, спортивній ходьбі на 10000 м, стрибках у довжину, з шестом у висоту, метання спису, молоту, диску та ядра.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів