Регіональне методичне об’єднання викладачів з фізичного виховання провели в Покровську

1140

18 листопада на базі комунального закладу «Покровського педагогічного коледжу» (КЗ «ППК») відбулось регіональне методичне об’єднання викладачів фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти Краматорсько-Слов’янського регіону з теми «Організація здоров’язбережувальної діяльності студентів у навчальному закладі».

Участь у цьому заході взяли викладачі та керівники фізичного виховання закладів вищої освіти І-ІІ р.а. Донецької області.

З вступним словом до всіх присутніх звернулась директор комунального закладу «Покровський педагогічний коледж» Олена Олійник. Потім вона провела знайомство учасників семінару з матеріально-технічною та методичною базою коледжу. 

Семінар включав в себе: педагогічний практикум, доповіді, показові заходи на теми здорового способу життя, саморозвитку та спорту, круглі столи та багато цікавих презентацій.

З доповідями виступили: голова методичного об’єднання Генадій Поворознюк, керівник фізичного виховання КЗ «ППК» Наталія Кириченко та заступник начальника Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Максим Крилевський. 

Всім учасникам семінару були вручені сертифікати, які засвідчували участь у заході.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів