Річний звіт КФВС МОН на засіданні Міністерства молоді та спорту України

1416

6 березня у Міністерстві молоді та спорту України відбулось засідання комісії з прийому звітності про проведену роботу Комітету з фізичного виховання та спорту МОН у 2018 році.

Заступник голови КФВС МОН Володимир Артамонов доповів про проведені масові та спортивні заходи – літня Гімназіада України, 82 всеукраїнських спортивних та спортивно-масових заходів, 44 чемпіонати України серед учнів із 23 видів спорту. А також про вражаючі успіхи учнів і перемоги студентів у міжнародних змаганнях – Всесвітня літня Гімназіада, IV Європейські університетські ігри тощо.

Зазначив він і про запуск спільно з Українською федерацією учнівського спорту унікального спортивно-масового заходу «Cool Games», покликаного змінити систему проведення уроків фізичного виховання у школах.

Щодо пріоритетних планів на 2019 рік, то у школярів – це зимова Гімназіада України, участь учнівської збірної команди України у Всесвітніх іграх з єдиноборств серед школярів «Combat Games 2019», міжнародні спортивно-масові заходи серед школярів «E-sport» та «Cool Games»; у студентів – зимова Універсіада України, Всесвітня літня Універсіада, Європейські ігри з єдиноборств серед студентів.

Після уточнюючих питань та жвавого обговорення, було ухвалено рішення прийняти звіт Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів