Розпочала роботу десята міжнародна виставка сучасні заклади освіти-2019

1844

14 березня в приміщені Культурного центру Київського палацу дітей та юнацтва відбулась значна подія в освітній галузі України – відкрилась Десята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2019». В цьому заході взяли участь авторитетні спеціалісти освіти, вчені та представники різних освітянських напрямків.

На виставці були представлені навчальні заклади: університети, академії, інститути, коледжі, технікуми, заклади професійної (професійно-технічної) освіти, відділи освіти, методичні кабінети, центри, загальноосвітні школи, гімназії, ліцеї тощо. Вони розгорнули свої експозиції, в яких демонструють напрацювання, досягнення в галузі освіти.

Тема фізичного виховання як складової сучасних закладів освіти України в формуванні виховання студентської та учнівської молоді також мала місце в експозиціях навчальних закладів. В сучасному освітянському просторі кожен навчальний заклад безпосередньо пов’язаний з фізичним вихованням, що дозволяє формувати всебічно розвинутого громадянина нашої держави.

Такі події надихають на успішне майбутнє.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів