У столиці розпочалися районні етапи спортивно-масового заходу серед школярів Cool Games

1768

Ось і розпочалися довгоочікувані районні етапи спортивно-масового заходу серед школярів Cool Games, які проходитимусь в школах усіх столичних районів впродовж найближчих кількох місяців.

І сьогодні, 13листопада, в навчально-виховному комплексі «Домінанта» відбулось урочисте відкриття «крутих ігор» Дніпровського району, де зібралися понад 200 школярів з шістнадцяти шкіл.

На урочистому відкритті був присутній начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник, який привітав усіх присутніх з початком ігор та передав щирі слова вітання від депутата Київської міської ради, президента відокремленого підрозділу Української федерації учнівського спорту в м. Києві Олени Овраменко. Світлана Василівна Уфімцева, директор НВК «Домінанта» привітала гостей та своїх вихованців напутніми словами та передала вітання від голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадима Стеценка, адже саме Комітету ми вдячні за такі рухливі й неймовірно видовищні естафети.

З вітальними словами виступили методисти Дніпровського району: Людмила Масюк, методист з питань викладання предмету «Фізичне виховання» та організації фізкультурно-масової роботи в навчальних закладах та Микола Борисович Шпиг, методист з питань фізичного виховання.

Також приємним поповненням була концертна програма, на якій всіх присутніх розважали юні вихованці НВК «Домінанта» та фіналіст телевізійного проекту Х-фактор, соліст заслуженого академічного зразково-показового оркестру Збройних сил України, керівник студії мистецтва «ДомАрт» Даніїл Клягін.

Сьогодні змагаються команди наймолодшого вікового дивізіону, попереду нас чекають наступні вікові групи: 20.11 середній віковий дивізіон, 27.11 – старший.

Тож до зустрічі на Cool Games!

Щирі слова подяки навчально-виховному комплексу «Домінанта», в особі директора Уфімцевої Світлани Василівни, за гостинність та привітність.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів