Розпочалися змагання чемпіонату України з гирьового спорту серед школярів

1328

Сьогодні, 11 жовтня 2019 року у м. Бориспіль Київської області на базі Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи розпочалися змагання чемпіонату України з гирьового спорту серед школярів, на які прибуло 9 команд із різних куточків України.

Чемпіонат проводиться Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки спільно з Федерацією гирьового спорту України.

Під час урочистого відкриття змагань з вітальним словом до учасників звернулися: Президент Федерації гирьового спорту України Юрій Щербина, начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ільченко, начальник управління освіти і науки Бориспільської міської ради Тетяна Павленко. На це спортивне свято були запрошені учні навчальних закладів міста, ветерани спорту, представники спортивних організацій та ЗМІ.

Цьому прекрасному школярському святі сприяє чудова осіння погода, що дає можливість юним спортсменам прогулятися вулицями та парками міста.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів