«РУХ – ЦЕ ЗДОРОВО» на Миколаївщині

490

8 червня Миколаївщина долучилася до участі у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході “РУХ – ЦЕ ЗДОРОВО!”, присвяченого Дню захисту дітей. Захід започатковано Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

У Миколаєві на стадіоні в парку “Перемога” Миколаївське обласне відділення (філія)  Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України разом с регіональним  відділенням НОК в Миколаївській області, при підтримці Асоціації футболу Миколаївської області, управління з питань фізичної культури і спорту та управління освіти Миколаївської міської ради, народного депутата України Олександра Пасічного організували для дітей – учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, вихованців спортивних шкіл міста та області проведення різноманітних форм рухової активності. Це турнір з футболу серед дітей Очаківської та Нечаянської територіальних громад,  майстер-класи та показові виступи від вихованців спортивних шкіл  № 2, № 3, № 5, СДЮСШОР з фехтування, СДЮСШОР з легкої атлетики міста Миколаєва та Веселинівської ДЮСШ, естафети COOL GAMES, легкоатлетична естафета, футбольний та ігровий батли, дартц, загальна  запальна руханка тощо.

Під час урочистого відкриття заходу були нагороджені  учасники фіналу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу “COOL GAMES” , переможці обласного конкурсу “Фото з олімпійцем”, футбольного турніру.

Великий інтерес у дітей визвала учасниця Олімпійських ігор, чемпіонка Європи – МСУМК з легкої атлетики Олена Холоша, яка брала участь в різноманітних активностях.

Миколаївське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  щиро дякує всім, хто долучилася до організації і проведення цього  заходу, адже РУХ – ЦЕ ЗДОРОВО!!!

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів