Семінар-нараду провели у Рівному

127

21 вересня 2023 року Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти провели семінар-нараду керівників фізичного виховання закладів фахової передвищої та професійно-технічної освіти Рівненської області. 

Загальна тематика заходу: «Організація спортивно-масової роботи у 2023-2024 навчальному році та затвердження календаря обласних першостей з видів спорту». Також на семінарі були обговорені наступні теми:

  1. Стратегія розвитку фізичного виховання та спорту здобувачів освіти.

Доповідач – начальник Рівненського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Олександр АЛЕКСІЙЧУК.

  1. Пріоритети сучасного безпечного освітнього середовища та перша домедична допомога.

Доповідач – заступник директора Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з науково-педагогічної та навчальної роботи –                             В’ячеслав ДОЛІД.

  1. Навчальні програми для коледжів та закладів професійно-технічної освіти.

Доповідач – завідувач лабораторії національного виховання Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти – Михайло ПРОФОРУК.

  1. Настановча нарада щодо спортивно-масової роботи у 2023-2024 навчальному році та затвердження календаря обласних першостей з видів спорту серед учнів та студентів.

Доповідач – начальник Рівненського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Олександр АЛЕКСІЙЧУК.

  1. Психологічна підтримка педагога і здобувачів освіти: корисні поради на кожен день.

Доповідач – завідувачка навчально-методичного кабінету психологічної служби Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти – Юлія МЕЛЬНИК.

По закінченню заходу учасники отримали сертифікат про підвищення кваліфікації з вказаною кількістю академічних годин.

Дякую співорганізаторам, доповідачам та учасникам!

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів