Школяр-веслувальник з Львівщини Тарас Кузик – володар ліцензії ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор-2018

1073

Днями у Барселоні на світовому кваліфікаційного турнірі з веслування визначалися володарі путівок на цьогорічні Юнацькі Олімпійські Ігри, що відбудуться в жовтні 2018 року в м. Буенос-Айресі (Аргентина).

Член юнацької збірної України з веслування на байдарках і каное, вихованець тренера-викладача освітянської ДЮСШ №3 м. Львова Романа Мищишина, учень Наварійської загальноосвітньої школи Тарас Кузик виборов у складі «синьо-жовтої» збірної ліцензію. Юний каноїст в Іспанії виявився 16-м у спринті («вісімка») та 9-м у слаломі, що гарантувало йому 5 місце в загальному світовому рейтингу та другу позицію серед європейців (квота для Європи – 6 місць).

Загалом на цих представницьких змаганнях молоді українські веслярі здобули 2 ліцензії – окрім представника Львівщини Тараса Кузика, херсонська каноїстка Аміна Паламарчук виявилася 5-ю серед європейських спортсменок (10-а у спринті, 29-а у слаломі).

Імена спортсменів, які представлятимуть Україну в Буенос-Айресі у веслуванні на каное будуть відомі за підсумками фінального національного відбору.

Ліцензійний відбір на Ігри триватиме до кінця літа, а остаточна заявка української команди буде сформована у вересні.

Зазначимо, що ІІІ ЮОІ-2018 відбудуться в аргентинському Буенос-Айресі з 6 до 18 жовтня. Вперше Юнацькі Олімпійські ігри пройдуть за межами Азії (Сингапур-2010, Нанкін-2014). В найпрестижнішому старті упродовж 12 днів змагатимуться юні атлети віком 15-18 років з 206-ти країн планети, які розіграють 1 250 нагород у 32 видах спорту. Змагання пройдуть під таким гаслом «Відчуй майбутнє». Лозунг цих Юнацьких Ігор несе в собі надію, що 3 998 спортсменів, які братимуть участь в перших в історії ЮОІ з чіткою гендерною рівністю (1 999 хлопців та 1 999 дівчат), стануть прикладом ентузіазму, взаємодії та єдності, а також джерелом для життєвих покращень через спорт для молодих людей по всьому світу.

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів