Школярі Волині призери Гімназіади України з карате

1115

У Львові відбулись змагання з карате серед учнів закладів загальної середньої освіти. У заході взяли участь понад 100 школярів з України та гості, юні спортсмени з Йорданії, Чилі та Марокко. Змагання за програмою Гімназіади України переросли в яскраве міжнародне свято учнівського спорту.

Іноземні представники у спаринг-сесіях з українськими школярами підвищувати власну спортивну майстерність, а українці скористалися можливістю краще підготуватися до Всесвітньої Гімназіади в Марокко.

Гімназіада завершилась нокачі-перемогою львів’ян: школярі Львівщини впевнено вибороли загальнокомандне I місце; II – посіли учні Сумської області, бронзові нагороди отримали представники закладів загальної середньої освіти Волині.

На церемонії нагородження переможців до учасників змагань звернувся заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, який наголосив: “Карате – це мистецтво перемагати, що уособлює в собі силу духу, гармонію тіла і високу майстерність. Бажаю вам якомога більше перемог, зокрема і на Всесвітній Гімназіаді, куди вирушать переможці”. Головний тренер збірної Марокко з карате Дріс Ель Мані відзначив у вітальному слові високий рівень підготовки каратистів-освітян та ефективну роботу голови комітету з розвитку карате в системі освіти Української федерації Назарія Вітра, побажавши вдалого виступу українцям на його батьківщині – у Марокко.

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів