Школярі з Енергодару виграли змагання обласної спартакіади зі стрітболу

2061

У Запорізькому гідроенергетичному коледжі ЗДІА визначили переможців 72-ї спартакіади школярів Запорізької області зі стрітболу (баскетбол 3х3). У перший день силами помірялися дівчата. Перемогу, з поміж 15 команд, вибороли баскетболістки з Бердянська.

У другий день на паркет вийшли хлопці. Одразу на чотирьох ігрових майданчиках за медалі боролося 18 команд. Обласний центр представляли школярі Дніпровського, Олександрівського, Шевченківського, Хортицького, Заводського, Комунарського та Вознесенівскького районів. Область – команди Запорізького, Вільнянського, Більмацького, Мелітопольского, Приазовського і Оріхівського районів. А також Енергодара, Гуляй-Поля, Дніпрорудного, Мелітополя та Камиш-Зорі.

Спершу учасники визначили фіналістів, зігравши між собою у чотирьох групах. До фіналу чотирьох пройшли три команди із Запоріжжя – це школярі Дніпровського, Заводського та Комунарського районів. Конкуренцію їм склали хлопці з Енергодара.

А матчі за третє місце команда Дніпровського району мінімально перемогла хлопців із Заводського – 8:9. А у фіналі енергодарці здолали школярів Комунарського району 11:4. Таким чином саме до міста енергетиків вирушив головний трофей обласної спартакіади школярів. А титул переможців везуть у рідне місто учні Енергодарського навчально-виховного комплексу №5 Антон Джичка, Сергій Нестерук, Дмитро Борисенко, Антон Кузік та Євген Петрухін.

Вже наступного тижня змагання 72-ї спартакіади школярів Запорізької області продовжаться. 26 та 27 квітня на базі школи №100, запорізькі учні визначать переможців з волейболу серед юнаків та дівчат.

 

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ

 

Коментарі

коментарів