Школярі з Тернопілля виступили на командному чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків

199

В місті Івано-Франківську впродовж двох днів тривав командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2008 р.н. та молодших. Виступали на цих змаганнях 590 учасників – учні десятих класів та молодші – з 24 регіонів України. Збірну команду нашої області представляли вихованці КУТОР ОДЮСШ з літніх видів спорту, ОДЮСШ освіти, Бережанської, Зборівської, Гусятинської ДЮСШ та Регіонального Центру «Інваспорт».

Як повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області, юні спортсмени з Тернопілля – школярі – показали такі результати:

в бігу на 3000 м срібним призером стала Черевата Олександра (ОДЮСШ, тренер Дуда Богдан);

п’яті місця вибороли – в бігу на 1500 м з перешкодами Стефанів Арсен (Бережани, тренер Дуда Володимир) та в стрибках в висоту Кармелюк Матвій (Тернопіль, тренер Кармелюк Євген);

сьомими стали –  в бігу на 100 м Вівчарик Яна (КУТОР ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренер Данилюк Олег) та Соляник Анатолій (Зборів, тренер Небельський Володимир);

дев’ята в бігу на 100 м Овод Єва (КУТОР ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренери Софія та Назар Рибій).

Також непогані результати продемонстрували Томащук Валентин, Сорока Анна, Цвігун Юля, Тріщук Мар’яна, Кулеба Уляна, Лука Владислав.

Фото – зі сторінки Федерації легкої атлетики області у соцмережах.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів