Школярка з Тернополя – срібна призерка чемпіонату України з легкої атлетики 

203

У Кропивницькому відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009-2010 років народження. За медалі боролися 590 спортсменів з 23 регіонів України. 

Як повідомляє Федерація легкої атлетики області, найкраще себе проявила тернополянка Олександра Черевата, яка в бігу на 3000 м з результатом 10.55,68 сек виборола срібну нагороду. Олександра – учениця Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей № 9 імені Іванни Блажкевич».

Також з особистими результатами п’ятими стали школяр з Тернополя Макар Шмуляєв в метанні спису (40.36 м) та Арсен Стефанів з Бережан в бігу на 2000 м з перешкодами (7.03,97 сек).

В бігу на 2000 м з перешкодами Діана Домброва та Назарій Загородній (Бережани) посіли шості місця турнірної таблиці. Восьмою закінчила дистанцію 3000 м тернополянка Іванишин Дарина (ОДЮСШ) та десятою в спортивній ходьбі стала Уляна Кулеба.

Спортсмени є вихованцями Бережанської та Тернопільської обласної ДЮСШ. Готували юнаків та дівчат до змагань тренери Володимир та Богдан Дуди, Роман Череватий, Леонід Дахновський, Галина Шмуляєва та Ольга Стефанишина.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів