Спартакіада до Дня захисника України відбулась на Донеччині

1193

22 жовтня на спортивній базі Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури відбулись змагання Спартакіади з загальної фізичної підготовки з нагоди відзначення Дня Захисника України серед студентів коледжів Донецької області.

У змаганнях узяли участь 4 команди: студенти Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури, Слов’янського коледжу Луганського національного аграрного університету, Слов’янського коледжу Національного авіаційного університету та Слов’янського хіміко-механічного технікуму.

Змагання були проведені з таких видів: підтягування на перекладині, піднімання тулуба з положення лежачи в положення сидячи, згинання та розгинання рук в упорі лежачі, стрибки на скакалці, стрибки у довжину з місця та естафета.

За підсумком змагань кращими стали студенти Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури, друге місце посіли студенти Слов’янського коледжу Національного авіаційного університету, третє місце – студенти Слов’янського коледжу Луганського національного аграрного університету.

Команди переможців та призерів змагань були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів