Спартакіада до Дня захисника України відбулась на Донеччині

1222

16 жовтня на спортивній базі Донбаської державної машинобудівної академії відбулись змагання Спартакіади з загальної фізичної підготовки з нагоди відзначення Дня Захисника України серед студентів університетів, академій та інститутів (закладів вищої освіти ІІІ-IV рівнів акредитації) Донецької області.

У змаганнях узяли участь 5 команд: студенти Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА, м. Краматорськ), Донецького національного медичного університету (ДНМУ, м. Лиман), Донбаського державного педагогічного університету (ДДПУ, м. Слов’янськ), Донбаської національної академії будівництва і архітектури (ДонНАБА, м. Краматорськ) та Донецького національного технічного університету (ДонНТУ, м. Покровськ).

Змагання відбулися з чотирьох видів: підтягування на перекладині, стрибок в довжину з місця, згинання і розгинання рук в упорі лежачі на підлозі та піднімання тулуба з положення лежачи до положення сидячи.

За підсумком змагань кращими стали представники Донецького національного технічного університету. Друге місце посіли студенти Донбаського державного педагогічного університету а третє – господарі майданчику – команда Донбаської державної машинобудівної академії.

Команди переможців та призерів змагань були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і пам’ятними призами, наданими управлінням сім’ї молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів